فروشگاه اینترنتی خانومی از اولین فروشگاه های ایرانی است که بلک فرایدی را برگزار میکند. برای اولین بار در ایران و همزمان با فروش فوق العاده جهانی در روز بلک فرایدی،‌ بهترین لوازم آرایشی و عطر را از فروشگاه اینترنتی خانومی بخرید. امروز یک خبر فوق العاده براتون داریم. فروشگاه اینترنتی خانومی، حامی باشگاه نوعروس، این بار با یک تخفیف باور نکردنی همراه شما خواهد بود. در روزهای جمعه تا یکشنبه،‌ یعنی از 6 تا 8 آذر ماه شما میتوانید بهترین خرید رو به مناسبت حراج جهانی بلک فرایدی از خانومی داشته باشی ...

آخرین فرصت: حراج 70 درصدی فروشگاه خانومی در بلک فرایدیحراجی های بزرگ,سایت خانومی,بلک فرایدی

 فروشگاه اینترنتی خانومی از اولین فروشگاه های ایرانی است که بلک فرایدی را برگزار میکند

 

 برای اولین بار در ایران و همزمان با فروش فوق العاده جهانی در روز بلک فرایدی،‌ بهترین لوازم آرایشی و عطر را از فروشگاه اینترنتی خانومی بخرید.


امروز یک خبر فوق العاده براتون داریم. فروشگاه اینترنتی خانومی، حامی باشگاه نوعروس، این بار با یک تخفیف باور نکردنی همراه شما خواهد بود. در روزهای جمعه تا یکشنبه،‌ یعنی از 6 تا 8 آذر ماه شما میتوانید بهترین خرید رو به مناسبت حراج جهانی بلک فرایدی از خانومی داشته باشید.

 

بلک فرایدی چیست؟
بلک فرایدی یا جمعه سیاه، جمعه چهارم ماه نوامبر و روز بعد از جشن شکرگزاری است.

 

در بسیاری از کشورهای دنیا به خصوص ایالتهای آمریکا، فرانسه، آلمان، انگلستان، هند، چین، مکزیک و … این روز برگزار میشود و معروفیت آن به دلیل حراجهای بی سابقه و بسیار زیاد آن است. البته در اغلب کشورها، این حراجها تا آخر یکشنبه ادامه دارد. خانومی هم همزمان با همه دنیا، حراجهای فوق العاده ای تا پایان یکشنبه ( 8 آذرماه )‌ خواهد داشت.


بلک فرایدی به ایران رسید
فروشگاه اینترنتی خانومی، از اولین فروشگاه های ایرانی است که بلک فرایدی را با تخفیف های بالا (تا 70%) برگزار می کند و بی شک فروشگاهی در ایران تا این اندازه تخفیف نداشته است.


از این رو پیش بینی میشود روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه، کالاهای این فروشگاه به سرعت به فروش بروند. چه کسی در برابر این همه تخفیف مقاومت خواهد داشت؟ اون هم لوازم آرایشی بهداشتی و عطر؟

فروشگاه اینترنتی خانومی به عنوان معتبرترین وبسایت تامین لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر در ایران، توانسته طی 21 ماه فعالیت خود، بزرگترین جامعه مخاطبان خانم را به دست بیاورد.


حالا با همراه شدن با پدیده حراج جهانی، خانومی نشان داده که همیشه به روز است و در تلاش است تجربه خرید لذت بخشی را برای مشتریانش رقم زند، همانطور که خودش همیشه میگوید.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه