اولترادو بیش از ۳۰ سال است که محصولاتی برای بازگرداندن زیبایی، احساس سلامت و همچنین مراقبت از موها را ارائه می‏دهد. آمیزه‏ای برگرفته از طبیعت که حس دلنشین تازگی و شادابی را نیز در مصرف کننده زنده می‏کند. محصولات اولترادو با عصاره‏ی میوه‌های تازه و روغن‏های طبیعی‏ گوناگون علاوه بر تغذیه و تقویت موها، رایحه ای دلپذیر به موها می‏بخشد. اولترادو با تنوع محصولات خود، نیازهای هرسلیقه‏ای را تامین و برآورده می‏نماید. محصولاتی شگفت انگیز که از خواص افسانه‏ای زیتون برای سلامت و زیبایی مو بهره می‏برن ...

اولترادو آمیزه ه‏‏ای دوست‏ داشتنی برای زیبایی طبیعی موهامحصولات اولترادو,روغن آرگان,تقویت موها

 
اولترادو بیش از ۳۰ سال است که محصولاتی برای بازگرداندن زیبایی، احساس سلامت و همچنین مراقبت از موها را ارائه می‏دهد. آمیزه‏ای برگرفته از طبیعت که حس دلنشین تازگی و شادابی را نیز در مصرف کننده زنده می‏کند. محصولات اولترادو با عصاره‏ی میوه‌های تازه و روغن‏های طبیعی‏ گوناگون علاوه بر تغذیه و تقویت موها، رایحه ای دلپذیر به موها می‏بخشد. اولترادو با تنوع محصولات خود، نیازهای هرسلیقه‏ای را تامین و برآورده می‏نماید.

محصولاتی شگفت انگیز که از خواص افسانه‏ای زیتون برای سلامت و زیبایی مو بهره می‏برند در میان محصولات اولترادو به چشم می‏خورد. اکسیرهای معجزه آسای دیگری هم در محصولات اولترادو وجود دارد: روغن آرگان، که از آن به «کیمیای معجزه‌آسای مراکشی» یاد می‌شود. گنجینه‌ی عسل که حاوی عسل، موم و ژل رویال است، موهايي معطر و به نرمی ابریشم را به مصرف کننده هدیه می دهد. همچنین ترکیبی طبیعی با قدمتی از مصر باستان که رایحه و خواص گل بابونه را دارد با شیوه ای مدرن و بی نظیر به آمیزه‏ای بدل شده‏است که پس از شستشوی موها با آن، می‏توان لطافت گلبرگ‏های بابونه را زیر انگشتان دست احساس کرد. اولترادو باعث می‏شود موها به زیبایی و سلامت بدرخشند و با هر بار شستشوی موها گویی به دنیایی روح نواز و مطبوع سفر می کنید. با او��ترادو هر یک از اعضای خانواده می‏تواند محصول مناسب خود را انتخاب کند و اطمینان داشته باشد که موهایی سالم‏ خواهد‏ داشت.

 

محصولات اولترادو,روغن آرگان,تقویت موها

 
اولترادو امروز به ایران آمده‏است تا هرکس متناسب با نیاز وسلیقه اش بتواند از زیبایی طبیعی موهای خود لذت ببرد. طبیعت با سر پنجه محصولات اولترادو، موها را نوازش می دهد تا تجربه ای بی مانند، حسی لطیف و رایحه ای بی نظیر را برای مصرف کننده ایرانی به همراه آورد. این برند توجهی دقیق به خواسته‏ها و نیازهای مصرف کنندگانش دارد و پیوندی خاص با آنها ایجاد می کند. اولترادو همراه مصرف كننده ايراني خواهد بود تا زيبايي و سلامت او را كيفيتي دو چندان بخشد؛ كيفيتي طبيعي و پر از احساسات لطيف.
به دنياي تجربه هاي خوشبو و طبيعي اولترادو خوش آمديد!

محصولات اولترادو,روغن آرگان,تقویت موها

 

محصولات اولترادو,روغن آرگان,تقویت موها

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه