دومین حراج بزرگ بلک‌ فرایدی در ایران، امسال نیز هم‌ زمان با دیگر کشورهای جهان، در فروشگاه اینترنتی خانومی برگزار می‌ شود. بلک فرایدی چیست؟. بلک فرایدی آخرین جمعه ماه نوامبر است که در این روز فروشگاه ها با ارائه تخفیف های باورنکردنی برای محصولات خود، مشتریان رابه خرید از فروشگاه خود ترغیب می کنند. این حراج بزرگ در بسیاری از کشورهای جهان از جمله انگلستان، سوئد، نیجریه، امارات متحده عربی، آلمان، استرالیا، چین و… برگزار می‌شود و فروشگاه های اینترنتی نیز به طور معمول با برگزاری حراج های چند روزه ...

حراج 70 درصد بلک فرایدی لوازم آرایشی و بهداشتی فقط در فروشگاه اینترنتی خانومیخرید آنلاین لوازم آرایشی,خرید آنلاین لوازم بهداشتی,بلک‌ فرایدی

 
دومین حراج بزرگ بلک‌ فرایدی در ایران، امسال نیز هم‌ زمان با دیگر کشورهای جهان، در فروشگاه اینترنتی خانومی برگزار می‌ شود.


بلک فرایدی چیست؟
 بلک فرایدی آخرین جمعه ماه نوامبر است که در این روز فروشگاه ها با ارائه تخفیف های باورنکردنی برای محصولات خود، مشتریان رابه خرید از فروشگاه خود ترغیب می کنند. این حراج بزرگ در بسیاری از کشورهای جهان از جمله انگلستان، سوئد، نیجریه، امارات متحده عربی، آلمان، استرالیا، چین و… برگزار می‌شود و فروشگاه های اینترنتی نیز به طور معمول با برگزاری حراج های چند روز�� با این اتفاق همراهی می کنند.


در ایران چه زمانی برگزار میشود؟
فروشگاه اینترنتی خانومی برای دومین سال متوالی از 2ام آذر ماه تا 6ام آذر ماه با همکاری برترین برندها و تامین کنندگان بزرگ لوازم آرایشی بهداشتی کشور سعی دارد تا با ارائه بهترین کالاهای خود در این حراج بزرگ تا 70% تخفیف، فرهنگ خرید اینترنتی را گسترش دهد و کاربران اینترنتی در ایران را تشویق نماید که خرید آنلاین لوازم آرایشی، بهداشتی و عطر را تجربه کنند.


چرا باید از بلک فرایدی خرید کرد؟
بسیاری از خانم ها اعتقاد دارند که برای انتخاب رنگ و نوع محصول آرایشی و بهداشتی حتما باید خرید حضوری انجام دهند، اما تیم فروشگاه اینترنتی خانومی بر این باور است که توضیحات کامل درباره مواد تشکیل دهنده محصول و امکان مقایسه محصولات و تنوع برندها در یک جا و هم چنین ارائه نظرات کاربرانی که از محصول استفاده کرده اند، باعث می شود تا مشتریان با یک بار خرید اینترنتی لوازم آرایشی، بهداشتی و عطر، همیشه از خرید آنلاین آن لذت ببرند. از طرفی با توجه به آلودگی هوا در بسیاری از شهرهای بزرگ و هوای سرد، این روزها بسیاری افراد ترجیح می دهند در خانه بمانند و با آسودگی کالاهای مورد نیازشان را درب منزلشان دریافت کنند، هم چنین دسترسی آسان به بهترین برندها، تنوع محصولات در یک فروشگاه بزرگ اینترنتی و ارائه توضیحات کامل و کارشناسی شده مزیت های خرید از یک فروشگاه تخصصی آنلاین است، چه بهتر که با یک تخفیف عالی نیز همراه شود.


به گزارش روابط عمومی فروشگاه اینترنتی خانومی در یک حراج بزرگ، سود دریافتی از فروش یک کالا، به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، اما هم چنان که آن فروشگاه در حراج بزرگ بلک فرایدی سال قبل تجربه کرده است، فروش کالاها می تواند تا 10 برابر افزایش یابد و باعث خرسندی تیم فروشگاه خواهد بود  تا علاوه بر همراهان همیشگی، بسیاری از خانم های عزیز ایرانی که بارها در فروشگاه اینترنتی خانومی گشتی زده اند و هنوز برای خرید آنلاین تردید دارند ترغیب به خرید شوند، از تنوع کالاها و برندها و هم چنین دسترسی آسان لذت ببرند و به جمع همراهان گرانقدر فروشگاه اینترنتی خانومی بپیوندند.


به این منظور فروشگاه اینترنتی خانومی امسال نیز هم زمان با حراج های بزرگ سایر کشورهای جهان، تصمیم دارد فرصتی بی نظیر را برای خانم های کاربر اینترنت در ایران فراهم آورد تا کالاهای مورد نیاز خود را با تخفیف بی نظیر تا 70 درصد خریداری کنند. در حراج بزرگ بلک فرایدی مانند همیشه همه محصولات و همه برندها با همه تعهداتی که در مورد تضمین اصالت کالا و تاریخ مصرف مناسب داشته است عرضه می شود، همه محصولات و همه برندها یک جا با تخفیف های ویژه عرضه می شوند و این تخفیف ها در هیچ کمپین دیگری به این صورت تکرار نخواهند شد. برای خرید به آدرس وب سایت فروشگاه اینترنتی خانومی www.khanoumi.com سر بزنید.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه