خانه‌های زیبا با ساخت ارزان+تصاویر


اخبار گوناگون - خانه‌های زیبا با ساخت ارزان+تصاویر

به راحتی می‌توان با مبلغ کمی، خانه‌های زیست محیطی و ارزان ساخت که در مقابل هر اتفاقی، مقاوم باشند.

به راحتی می‌توان با مبلغ کمی، خانه‌های زیست محیطی و ارزان ساخت؛ این خانه‌ها می‌توانند در مقابل هر اتفاقی، مقاوم باشند.

این خانه‌ها از خاک رس، مواد بازیافتی مانند لاستیک خودرو، بطری و قوطی و هرچیزی که در زباله‌ها یافت می‌شوند و می‌توانند در یک خانه زیست محیطی استفاده شوند، ساخته شده‌اند و در هر شرایطی قابل استفاده هستند.

بسیاری از سازمان‌ها در جهان، خانه‌هایی این گونه ساخته‌اند اما افرادی هم بوده‌اند که به دلیل گرانی خانه با این وسایل خانه‌های زیست محیطی و ارزان ساخته‌اند.

 

اخبار,اخبار گوناگون,خانه‌های زیبا با ساخت ارزان


خانه‌ای از سنگ و تکه‌های چوب
یکی از خانه‌های معروف زیست محیطی همین خانه است که در ولز با 3 هزار یورو و به مدت 4 ماه ساخته شده است.

اطراف این خانه از سنگ و تکه‌های چوب ساخته شده است؛ دیوارهای آن با بسته‌های کاه با گچ پوشش داده شده است و سقف آن با ورق‌های پلاستیکی و خاک رس پوشیده شده است.

این خانه‌ها معمولاً در طبیعت و تپه‌ها ساخته می‌شوند. 

اخبار,اخبار گوناگون,خانه‌های زیبا با ساخت ارزان

خانه‌ای از چوب بلال
این خانه از چوب و چوب بلال ساخته شده است و به نظر می‌رسد 500 سال عمر کند؛ این ساختمان ترکیبی از شن و ماسه، خاک رس و نی است؛ این سه عنصر وقتی با هم ترکیب شوند به آن چوب بلال می‌گویند.

این خانه هنگامی که خشک است، دوام زیادی در برابر آتش و شرایط نامساعد آب و هوایی دارد؛ مردی در میسوری خانه خود را تنها با قیمت 3 هزار دلار از چوب بلال ساخته است؛ طراحی داخل آن به شکل نیم دایره است و سقف آن به سبک مارپیچی «فیبوناچی» است.

این خانه واقعاً قابل سکونت است.

اخبار,اخبار گوناگون,خانه‌های زیبا با ساخت ارزان

خانه‌ای از کیسه‌های شن
این خانه از کیسه‌های پلی پروپیلن بافته شده که داخل آن با خاک رس مرطوب و فشرده شده پر شده است؛ اسکلت این خانه از آهن است که می‌تواند به راحتی بر روی زمین قرار گیرد.

  اخبار,اخبار گوناگون,خانه‌های زیبا با ساخت ارزان

خانه‌های چوبی
این سازه از چوب و مقداری ملات ساخته شده است؛ تنه‌های درخت پوست کنده شده از 2.50 سانتی‌متر در 92 سانتی‌متر را می‌توان به صورتی مرتب برای ساخت یک دیوار، قاب در و پنجره استفاده کرد.

برای ساخت این خانه، از درخت‌های سرو و کاج می‌توان استفاده کرد زیرا با ثبات‌تر هستند و انبساط و انقباض کمتری دارند؛ این خانه در مقایسه با دیگر خانه‌های زیست محیطی گران قیمت‌تر است اما این خانه نیز در مدت کمی ساخته شده است و قیمت آن نسبت به خانه‌های گران قیمت، ارزان است.

اخبار گوناگون - فارس

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه