لطافت و زیبایی ماندگار با پوستی بدون مو PHILIPS LUMEA. شیوه‌های رایج برای حذف موهای زائد در خانه، به استفاده از ابزارهایی همچون تیغ، موبر و اپیلاتور محدود می‌شود که تأثیر بیش‌تر آن‌ها کوتاه مدت است و لطافت و نرمی پوست را از بین می‌برند. از طرف دیگر، شیوه‌هایی با تأثیر طولانی‌تر، مانند لیزر، زمان‌بر و دردناک بوده و معمولاً گران‌قیمت‌اند. حتماً شما هم مانند بسیاری از خانم‌ها روش‌های مختلفی برای خلاص شدن از دست موهای زائد بدن و صورت خود امتحان کرده‌اید. اگر پوستتان قادر به حرف زدن بود، احتمال ...

لطافت و زیبایی ماندگار با پوستی بدون موحذف موهای زائد,رفع موهای زاید

 
لطافت و زیبایی ماندگار با پوستی بدون مو PHILIPS LUMEA 
شیوه‌های رایج برای حذف موهای زائد در خانه، به استفاده از ابزارهایی همچون تیغ، موبر و اپیلاتور محدود می‌شود که تأثیر بیش‌تر آن‌ها کوتاه مدت است و لطافت و نرمی پوست را از بین می‌برند. از طرف دیگر، شیوه‌هایی با تأثیر طولانی‌تر، مانند لیزر، زمان‌بر و دردناک بوده و معمولاً گران‌قیمت‌اند.


حتماً شما هم مانند بسیاری از خانم‌ها روش‌های مختلفی برای خلاص شدن از دست موهای زائد بدن و صورت خود امتحان کرده‌اید. اگر پوستتان قادر به حرف زدن بود، احتمالاً از شما می‌خواست در پی یک روش کارساز باشید و یک بار برای همیشه دست از سرش بردارید! پس بهتر است تا دیر نشده صدای پوستتان را بشنوید و به دنبال راه حلی مناسب بگردید. ولی آیا واقعاً روش موثرتری وجود دارد؟


Philips با همکاری نزدیک متخصصین بین‌المللی پوست، و پس از هفت سال آزمایش روی بیش از ۲۰۰۰ زن در سراسر دنیا دستگاه IPL خود به نام Philips Lumea  را در رده‌ی محصولات تخصصی مراقبت از پوست طراحی و وارد بازار کرده است. این محصول که برای استفاده در خانه طراحی شده، با بهره‌گیری از سیستم نور پالسی شدید IPL و با تابش پالس‌های نوری به فولیکول مو، ریشه‌ی مو را وارد فاز استراحت کرده، رشد مو را کُند می‌کند و موجب ریزش آن می‌شود. استفاده از این دستگاه در فاصله‌های ۱۵ روزه در مدت ۸ هفته، به‌طرز شگفت‌انگیزی موهای زائد را کاهش داده و پس از مدتی به‌طور کلی رویش آن‌ها را متوقف می‌کند.


از طریق جدول درج شده بر روی جعبه‌ی محصول می‌توانید درجه‌ی نور تابشی دستگاه را هماهنگ با پوست خود، از ۱ تا ۵ انتخاب کنید. در طراحی Philips Lumea تمام نکات ایمنی برای استفاده‌ی آسوده و امن در نظر گرفته شده تا شما بتوانید از این دستگاه به ‌راحتی در محیط آرام خانه استفاده نمایید.

از آن‌جا که پوست صورت، لطیف‌تر از پوست بدن است، بسیاری از روش‌های حذف موهای زائد بدن برای صورت مناسب نیست و ممکن است پوست صورت را دچار آسیب‌ جدی کند. اما با Philips Lumea جایی برای این نگرانی نیست؛ در بسته‌بندی این محصول یک سَری مخصوص صورت با یک فیلتر اضافه وجود دارد؛ حساسیت بالای این فیلتر، جلوی هر گونه آسیب به پوست صورت را می‌گیرد. این مدل همچنین دارای یک سَری مخصوص برای نقاط حساس بدن مانند بیکینی و زیر بغل است.


Lumea Prestige از سیم بی‌نیاز بوده و به‌صورت شارژی کار می‌کند، و این امکان را به شما می‌دهد تا در هر مکان، آزادانه و به‌ راحتی از آن استفاده کنید.
Philips Lumea Prestige فاصله‌ی شما با پوستی لطیف و صاف.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه