فروشگاه عطر آرا در زمینه فروش اینترنتی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌نماید. محصولات این فروشگاه انواع و اقسام عطرمردانه، عطر زنانه و همچنین لوازم آرایشی و بهداشتی را شامل می‌شود و تمامی آنها دارای برند معتبر می‌باشند تا این اطمینان را به مشتریان بدهد که محصول خریداری شده دارای کیفیت بالا است. فروشگاه عطر آرا هدف خود را از ایجاد فروشگاه اینترنتی عطر این چنین اعلام می‌کند:معرفی انواع عطرهای ارجینال مردانه و زنانه به همراه لوازم آرایشی و بهداشتی ، ارائه خدمات مناسب حال مصرف کنندگان جه ...

معرفی فروشگاه عطر آرافروشگاه عطر آرا در زمینه فروش اینترنتی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌نماید. محصولات این فروشگاه انواع و اقسام عطرمردانه، عطر زنانه و همچنین لوازم آرایشی و بهداشتی را شامل می‌شود و تمامی آنها دارای برند معتبر می‌باشند تا این اطمینان را به مشتریان بدهد که محصول خریداری شده دارای کیفیت بالا است.

 

فروش اینترنتی عطر,لوازم آرایشی,خرید لوازم آرایشی


فروشگاه عطر آرا هدف خود را از ایجاد فروشگاه اینترنتی عطر این چنین اعلام می‌کند:معرفی انواع عطرهای ارجینال مردانه و زنانه به همراه لوازم آرایشی و بهداشتی ، ارائه خدمات مناسب حال مصرف کنندگان جهت تسهیل در فرآیند انتخاب محصولات با توجه به سلیقه مشتریان، کمک به مشتریان برای انتخاب مناسب‌ترین عطر و لوازم آرایش بر اساس فاکتورهای مختلف از جمله نوع برند و غیره ، ارائه عطر با نازلترین قیمت ، تحویل عطر و لوازم آرایشی در کمترین زمان ممکن به مشتریان.

معرفی برخی از برندهای عطر و ادکلن:
PUMA :
کشور: آلمان
فعاليت اصلی: مد
وب سايت:www.puma.com
 مادر:Procter & Gamble

 

درباره برند PUMA :
PUMA برند پوشاک آلمانی و تولید کننده کفش های ورزشی در سال 1948 توسط Rudolf Dassler تاسیس شد. کفش های پوما برای اولین بار در بازی های المپیک 1928 مورد استفاده قرار گرفت. بعد از جنگ جهانی و مشکلات اقتصادی ، برادران آدولف و رودولف Dassler از هم جدا شده  و هر یک شرکت جداگانه تاسیس کردند. آدولف آدیداس را تاسیس کرد و رودلف پوما را ادامه داد. عطر پوما با همکاری شرکت پراکتر و گمبل تولید می شود. عطرهایی برای مردان و زنان که معمولا با رایحه هایی اسپورت معرفی می شوند. برند PUMA در بازه زمانی 2002 تا 2013 دارای 30 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد. مستر نوز یا همان آقای بینی (متخصص عطر) مشغول به کار در برند پوما برای طراحی عطر و ادکلن پوما عبارتند از : Nathalie Gracia-Cetto.

فروش اینترنتی عطر,لوازم آرایشی,خرید لوازم آرایشی


 :Lacoste
مشخصات
کشور:فرانسه
فعاليت اصلی:مد ورزشی
وب سايت:www. lacoste.com
شرکت مادر:Procter & Gamble

 

درباره برند  Lacoste:
لکست يک خانه مد فرانسوی است که در زمينه ی لباس، کفش ، ساعت و عطر فعاليت دارد. اين کمپانی در سال 1933 توسطRene Lacoste , Andre Gillier پايه گذاری شد. آن ها بيشت�� به طراحی بليزهای تنيس و چوگان معروف بودندکه اين لباس ها توسط يک کمپانی برجسته تنيس از جمله : Andy Roddick تاييد می شد .برند Lacoste فعاليت خود را در زمينه ی کفش ، ساعت ، عينک و عطريات را در دهه ی 1980 آغاز ، و Lacoste for Me را در سال 1984 به بازار عرضه کرد . بعد از آن مجموعه ای از عطرهای زنانه و مردانه که بيشتر تم های ورزشی داشتند و با لوگوی کرکوديل همراه بودند را ، توليد کرد .ادکلن لگست در حال حاضر با همکاری Procter & Gamble به فعاليت خود ادامه می دهد. برند لکست در بازه زمانی 1984 تا 2013 دارای 31 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد . مستر نوز يا همان آقای بينی (متخصص عطر ) مشغول به کار درعطر لکست برای طراحی عطر لکست عبارتند از : Laurent Bruyere, Jean-Michel Duriez, Olivier Cresp, Claude Dir, Annick Menardo and Domitille Michalon

 

فروش اینترنتی عطر,لوازم آرایشی,خرید لوازم آرایشی


 :Zara
مشخصات
کشور: اسپانیا
فعاليت اصلی: مد
وب سايت: www.zara.com
شرکت مادر: Puig

 

درباره برند Zara :
برند زارا ، یک برند پوشاک اسپانیایی است که توسط Amancio Ortega و Rosala Mera تاسیس شد . آنها در سال 1975 اولین فروشگاه پوشاک زارا را افتتاح کردند و خط اصلی محصولات خود را که شامل محصولات ارزان قیمت طراح مدی به نام lookalike بود، راه اندازی کردند که در نهایت توانستند در سراسر اسپانیا به موفقیت های زیادی دست یابند . اورتگا در دهه 1980، شروع به تغییر روند طراحی، تولید و توزیع محصولات زارا گرفت که در پاسخ به آن در حال حاضر با استفاده از فن آوری و گروهی از طراحان قادر به تولید سریع تر مد می پردازد. اورتگا شرکت را با این عنوان توصیف کرد : " مد فوری " .


زارا در سال 2011 ، در بیش از 78 کشور دنیا فروشگاه داشت . برند Zara در بازه زمانی 1999 تا 2013 دارای 86 محصول در کارنامه عطری خود می باشد. مستر نوز یا همان آقای بینی (متخصص عطر) مشغول به کار در برند زارا برای طراحی عطرهای زارا عبارتند از : Puig, Alberto Morillas, Rosendo Mateu and Carlos Benaim.
 

فروش اینترنتی عطر,لوازم آرایشی,خرید لوازم آرایشی


Zippo :
مشخصات
کشور: امريکا
فعاليت اصلی: Accessories
وب سايت: www.zippo.com
شرکت مادر: Mavive SpA

 

درباره برند Zippo:
برند زيپو يک برند لوازم جانبی (اکسسوری) است که از ابتدا شروع به ساخت و طراحی فندک های زیبا با نقش هایی منحصر به فرد کرد و دارای موزه ای برای فندک های عتیقه ی خود و نیز ماشین های به همین نام نیز است. در سال 2010 با توليد اولين ادکلن زيپو وارد دنيای عطريات شد. برند Zippo در بازه زمانی 2010 تا 2013 دارای 8 محصول در کارنامه عطری خود می باشد. برند زيپو بيشتر از عطر زيپو به فندک های خود معروف است و به اين علت محصولات خود را به صورت فندک طراحی کرده است.

 

فروش اینترنتی عطر,لوازم آرایشی,خرید لوازم آرایشی


برای خرید بهترین عطر و ادکلن می توانید به وبسایت عطر آرا مراجعه کنید
www.atrara.ir

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنی��.

مشاهده سایت نشونه